VILPE VENTILĀCIJAS IZVADI SLĪPAJIEM JUMTIEM

VILPE slīpajiem jumtiem – tā ir izstrādājumu sērija gaisa apmaiņas ierīkošanai dažādu tipu jumtiem.

Sērijā iekļauj iekštelpu beztrokšņa un speciālus ventilatorus, virtuves un kanalizācijas stāvvadu ventilācijas izvadus, ēkas zemjumta un cokola telpu ventilācijas elementus, antenas un apkures katlu izvadu blīvslēgus, centrālā putekļu sūcēja izvadu un jumta lūkas, kā arī hermētiskus pārejas elementus dažādiem jumta tipiem.

Visu VILPE izstrādājumu vienots dizains un plašāka krāsu gamma dod iespēju apmierināt pasūtītāja jebkuras individuālās vajadzības.

Vēl viena neapstrīdama vērtība un VILPE produkcijas priekšrocība – ir izolētie ventilācijas izvadi un ventilatori. Tas ir nepieciešams priekšnosacījums mūsu klimatā, tāpēc ka tas atrisina kondensāta un izstrādājumu sasalšanas problēmu.

VILPE ventilatoriem ir zems trokšņa līmenis, kas ir normālas dzīves svarīgākais nosacījums, un tam pievērš vislielāko uzmanību. VILPE ventilatori ļauj ievērot mūsdienīgas stingras normas par pieļaujamo trokšņa līmeni dzīvojamās telpās, kas sastāda 33 dB virtuvē un 28 dB guļamistabā. Ventilatori ar klusinātāju nenodod dzinēja vibrāciju ventilācijas kanālā.

VILPE sērijā vēl ir izstrādājumi, kas ļauj izvadīt veselībai kaitigo augsnes gāzi – radonu.

Izstrādājumus testē neatkarīgos izmēģinājuma centros, tie atbilst ES prasībām un ugunsdrošības normām. Skandināvijas NCS (Nordic Certification Service) sertifikāts, kā arī preču zīmes sertifikāti, patenti un apliecības dažādās valstīs , garantē izstrādājumu kvalitāti.


VILPE PRODUKCIJA SLĪPAJIEM JUMTIEMVILPE SIENAS ELEMENTI