VILPE JUMTU AKSESUĀRI

Lai māja paliktu veselīga, tai ir "jāelpo", radot labvēlīgus apstākļus cilvēkiem, kas dzīvo tajā. Ēkas telpu un jumta zemseguma telpas pareizā ventilācija ir mūsdienīgas mājas nepieciešamais nosacījums. Tā ir svaiga gaisa garantija telpās, kas ir svarīgs veselības saglabāšanai un ēku kalpošanas laika pagarināšanai. Māja ar pareizi atrisinātu ventilācijas jautājumu ar laiku nezaudē savu vērtību.
Speciālisti iesaka, ka iekštelpu gaisam pilnībā jānomainās ik pēc divām stundām, lai tas nemainīgi saglabātu svaigumu. Tas nenotiek bez funkcionālas, pareiza apjoma nepārtrauktas ventilācijas, it īpaši modernajās, cieši noblīvētajās ēkās. Ventilācija novērš gaisa piesārņojumu, ko rada celtniecības konstrukcijas, āra gaiss, ēkas konstrukciju vai celtniecības nepilnības, kā arī pievada svaigo gaisu, lai aizvietotu izplūstošo.

Gaisa kvalitātes jautājumu telpās, ventilācijas no ēkas cokola līdz jumtam jautājumu veiksmīgi atrisināja Somijas firma SK Tuote Oy, kas izstrādāja un ražo visplašāko jumtu aksesuāru sortimentu Eiropā: dažādu tipu ventilatorus, ventilācijas izvadus, jumta ventiļus, kā arī pārejas elementus, kas nodrošina ventilācijas elementu hermētisku iebūvi jebkura veida jumta segumos.

KĀPĒC VILPE?

  • Visplašākais produktu klāsts, optimāla uzglabāšana
  • Alternatīvas visu veidu jumta segumiem
  • Pilnīgi komplekti: iekļautie uzstādīšanai nepieciešamie darba rīki un instrukcijas, nodrošina vieglu VILPE izstrādājumu montāžu
  • Uzstādīšana: ātra un vienkārša
  • Funkcionalitāte: pilnīgi ūgunsdroši risinājumi
  • Estētika: harmonisks dizains un krāsas, kas labi sader ar jumta seguma materiāliem
  • Ilgtspējība: 40 gadu ražošanas pieredze
  • Īpaši ilgs garantijas laiks: 10 gadu estētiskā garantija, 20 gadu tehniskā garantija, 5* gadu garantija elektriskajām daļām (* reģistrējot produktu VILPE mobilajā aplikācijā

VILPE produktu sortiments ietver pilnu jumta pieslēguma elementu un ventilācijas izvadu klāstu:

- Jumta ventilatori, ECo jumta ventilatori
 
  - Ross deflektori
- Ventilācijas izvadi

  - Ventilācijas restes                             
- Kanalizācijas izvadi

  - Jumta lūkas
- Jumta konstrukcijas ventilācijas elementi
 
  - Solar pieslēguma elementi
- Antenas izvadi

  - Skursteņu pieslēguma elementi
- Radona ventilatori   - Gaisa padeves elementi