Kādēļ izvēlēties KATEPAL bitumena šindeļus

KATEPAL bitumena šindeļi ir jaunās paaudzes jumta seguma materiāls. Šīs produkts tiek ražots leģendārajā Somijas rūpnīcā KATEPAL OY, kur produkts tiek ražots ar unikālām īpašībām, un dinamiski daudzveidojot modeļu klāstu.
KATEPAL bitumena šindeļiem piemīt augstas tehniskās īpašības, tādas kā termoizturība, elastība, siltumizolācija un augsta tehniska izturība sekmē šī produkta labas ekspluatācijas īpašības  jebkuros klimatiskajos apstākļos.
Katram jumta seguma veidam ir savi plusi un mīnusi. Tieši KATEPAL bitumena šindeļi īpaši labi parāda sevi starp pārējiem jumta seguma veidiem. Bitumena šindeļi ir viegli montējami, tomēr metāla jumta segums pārsvara ir kompromiss starp cenu un ekspluatācijas īpašībām, bet betona dakstiņi ir dārgs jumta segums, tomēr ar augstiem ekspluatācijas radītājiem.

  • KATEPAL bitumena šindelis tiek ražots KATEPAL rūpnīca Somijā. Ražošana notiek pēc mūsdienu augstākajām tehnoloģiskajām prasībām, ņemot vērā apstākļus, kas rodas ekspluatējot materiālus bargos klimatiskajos apstākļos.
  • Pateicoties KATEPAL bitumena šindeļa lielajai krāsu un formu daudzveidībai, jumts izskatās ļoti estētiski un prestiži.
  • KATEPAL bitumena ražošanas procesā uz neaustu stikla šķiedru, kas ir piesūcināta ar modificēto bitumu tiek uzklāts nepārtraukts slānis no akmens šķembām.
  • KATEPAL materiālu ražotājs dod 15 gadu garantiju visai savai produkcijai, kas liecina par materiālu augsto kvalitāti. Šīs radītājs ir augstāks nekā vairumam ražotāju.

Īpaša uzmanība ir jāpievērš montāžas vienkāršībai. Tā kā bitumena šindelis ir viegls, jumta balstiem nav jābūt īpaši stiprinātiem, kā tas ir nepieciešams "klasiskajiem" betona dakstiņiem, un arī nav nepieciešams izmantot  speciālu tehniku kravas celšanai.

Dažādu jumta segumu veidu salīdzinoši raksturojumi

Kritērijs Betona dakstiņi Metāla dakstiņi Bitumena šindeļi KATEPAL
Ilgmūžīgs + + +
Ekonomisks +
Ērti un droši uzklājams, nav nepieciešami īpaši darbarīki +
Lokans, ērti piešķirt nepieciešamo formu +
Viegls, nerada papildu slodzi konstrukcijai + +
Ūdensizturīgs +
Kluss + +
Iekļaujas apkārtējā ainavā + +
Nodilumizturīga virsma + + +
Monolīts jumta klājums +
Notur sniegu uz jumta + +

 

10 KATEPAL bitumena šindeļu priekšrocības

Bitumena šindeļa montāžu vienkāršāku padara to neliels svars

KATEPAL bitumena šindeļiem ir neliels svars salīdzinājumā ar citiem jumta seguma veidiem, kas neprasa papildu jumta konstrukcijas pastiprināšanu.

Augstvērtīgie komponenti no vadošajiem pasaules materiālu piegādātājiem

Bitumena šindeļi tiek ražoti no augstvērtīgiem komponentiem, ko piegādā pasaules vadošie uzņēmumi. Unikāli pēc īpašībām SBS-modifikatori, kas tiek ražoti no Venecuēlas naftas "Lagūna", kas tiek atzīta pasaulē par visoptimalāko bitumena šindeļu ražošanā.

Pašlīmējošā kārta, kas pārklāj 50% no virsmas nodrošina ērtību stiprināšanā

Pašlīmējošā kārta, kas pārklāj 50% no virsmas nodrošina ērtību stiprināšanā un samazina montāžas laiku.

Nepārspēta krāsas noturība un piesātinājums

Bitumena šindeļa krāsas noturība un piesātinājums tiek panākts keramizējot bazalta un slānekļa granulas, ka arī izmantojot speciālos pigmentus.

Visu galveno papildelementu ražošana

KATEPAL bitumena šindeļi ir nokomplektēti ar visiem papildus elementiem, kas nodrošina bitumena šindeļu ilgmūžību un ievērojami paātrina un atvieglo montāžas darbus.

Akmens granulu vienmērīga aizsardzības kārta

Speciāla noklāšanas tehnoloģija, kas sekmē piecu dažādu frakciju akmens granulu dziļu iekļūšanu bitumā un garantē bitumena šindeļa pārkalšanu ar nepārtrauktu aizsargkārtu.

Nepārspētā stiklšķiedras izturība

Stikla šķiedrai, kas ir bituma šindeļa pamats, ir augstāka izturība. Unikālā ražošanas tehnoloģija un ļoti izturīgi stiklašķiedras diegi ļauj sasniegt augstu audekla blīvumu – 120 g/kv.m.

Materiāla izmantošanas diapazons ir no -45 līdz +110 pēc Celsija

Katepaal bitumena šindeļi iztur ļoti plašu temperatūru diapazonu, kas ir ļoti svarīgs rādītājs mūsu eskpluatācijas apstākļos.

Montāžas iespēja pie zemām temperatūrām

KATEPAL bitumena šindeļi ir elastīgs materiāls visos laikapstākļos. Katepal jumta šindeļu izcila aukstumizturība un spēja palikt elastīgam aukstos laikapstākļos ļauj ietaupīt materiālu, kā arī ļauj veikt uzklāšanas darbus Jums vēlamajā laikā.

Optimālās formas un vismodernākie krāsu veidi

Optimālās formas un vismodernāko krāsu izvēle, kas lieliski harmonizē ar Latvijas dabasskatiem, piešķir KATEPAL bitumena šindelim eleganci un smalkumu.